Буський гурт релігійної пісні "QUO VADIS"

 
 

Буський гурт релігійної пісні "QUO VADIS"
ДИПЛОМАНТ МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ГУРТ "QUO VADIS"


80500, Україна, (03264) 2-19-61
Львівська обл., м.Буськ, моб.+380979615682
вул. Є.Петрушевича, 49/11.

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ
«Оновлення душі – відродження України»Т.Г.Шевченко не уявляє собі ні національного відродження України, ні життя в світі, без тріумфу Правди Божої.

Сьогодні людство переживає кризу вартостей.
Сучасна культура, здебільшого, втратила основні зв’язки між Правдою – Добром -
Свободою, тому властивим завданням людини є працювати для їх відновлення, за
«культуру життя», «культуру серця».
«В цьому світі ніщо не зміниться на краще, якщо не зміниться внутрішня суть людини»
(Ф.Б.)
«Прогрес, який заперечує Бога і Христа, в кінці кінців, стає регресом; цивілізація завершується здичавінням; свобода – деспотизмом і рабством…» (І.С. Аксаков).

«Тільки поворот до християнських засад може врятувати людство від страшної загибелі. Коли не буде війни з Богом, тоді не буде війни між народами» (Мек-Артур).

«Світ рятують не ідеології, а лише навернення до Бога живого, Який є нашим Творцем, гарантом нашої свободи, гарантом того, що справді є добрим і правдивим…» (з проповіді Папи під час молитовного чування з молоддю в Кельні 23 серпня 2005 р.).

«Віра, релігія, і моральність – це необхідні підпори усякого добробуту і ладу. Не є приятелем вітчизни той, хто підкопує оті підвалини людського щастя. Розум і досвід показують нам, що моральність без віри не може існувати» (Джордж Вашингтон).
Головною підставою зрілості людини є точне і правильне поняття моральної проблеми. Основною причиною загибелі високих цивілізацій був моральний занепад суспільства.
Ідея проведення Всеукраїнської Акції «Оновлення душі – відродження України» взяла свій початок з наявного стану справ у житті українського суспільства.
«Історія знає часи героїв і мрійників, борців і просвітителів. Зараз ми переживаємо високорозвинутий час задоволення бажань, жадоби грошей, сексу, влади, споживання». Дерево пізнається по плодах.
З кожним днем ми все частіше стаємо свідками того, як молоде покоління України охоплює шалений вир духовно – фізичної деградації. Молодь погано вихована і зіпсута, яка підростає, - це жахливе майбутнє нас усіх. «Що хто посіє, те й жатиме…» (Гал. 6.7).

Щоб розв’язати ці проблеми, не достатньо раціонального підходу. Потрібно розширити кругозір, сприйняти те, чому навчає релігія, застановитися над засадами християнства. Ні психологія, ні соціологія не розв’язують цих проблем, лише релігія розглядає їх на рівні особистості. Головна причина всіх сьогоднішніх проблем – порушення зв’язку людини з Богом.
6 листопада 2005 року в місті Буську стартувала всеукраїнська акція «Оновлення душі відродження України» з музично – театралізованою, християнсько – пізнавальною програмою «Щастя бажаю тобі».
Ініціатором проведення Акції став християнський гурт «КУДИ ІДЕШ» «QUO VADIS». Головною метою Акції є відродження духовності, залучення молодого покоління до християнських духовних цінностей, пропагування морально здорового християнського способу життя, популяризація сучасної християнської пісні.
Учасниками Акції стали:
1. Дипломант міжнародних конкурсів гурт «QUO VADIS».
2. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Театр танцю «Плеяда».
3. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Софія Федина.
4. Модерн-балет Оксани Лань «Акверіас».
5. Лауреат всеукраїнських конкурсів Стефанія Панкевич.
6. Лауреат всеукраїнських конкурсів Олеся Бубела.
7. Дипломант і лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Оленка Сусул.
8. Дипломант і лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Соломія Макар.
9. Вокальне тріо «Новий час».
10. Народна хорова капела «Освітянка».
11. Народний хор працівників культури Буського РНД.
12. Гурт «Місія Добра».
13. Зразкова хореографічна студія «Арніка».
14. Хор «Глорія» зразкової хорової студії «Осанна», та інші виконавці.
Акція охопила населені пункти Львівської області, зокрема, м. Буськ і села району , а також м. Золочів, м. Перемишляни, м. Львів. Мистецька Акція отримала підтримку Буської районної адміністрації, Буської районної ради, а також обласного, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дана Акція має позитивні відгуки від громадян району та області, побажання і надію, що вона пошириться також й іншими районами Львівської області, а згодом й по всій Україні.
На даному етапі Акцію було проведено на пожертви доброчинців. Для подальшої реалізації Всеукраїнської довготривалої Акції необхідна підтримка та фінансування людей доброї волі, органів державної влади, доброчинців, меценатів.
Ми, члени гурту «QUO VADIS», сердечно просимо Вас розглянути можливість надання фінансової
підтримки для проведення Всеукраїнської благодійної мистецької Акції «Оновлення душі – відродження України» на 2009-2010 р..
«Що хто посіє, те й жатиме, робімо добро без утоми і своєчасно, як не ослабнемо, жатимемо» (Гал. 6,7-9).

З повагою,
Керівник гурту «QUO VADIS» та керівник проекту о. Ярослав Лозовий
Помічник керівника проекту, журналіст Михайло Рудак

Буське ВОБ № 6383
р/р 3739790004 (Лозовий Я.Я. № 56066 – доброчинні внески)
МФО 385134
ЗКПО 02762234.
Як людина думає так і живе.

Суть спасіння – навчитися творити волю Божу.

Теоретично ми погоджуємося, що все залежить від Бога, проте на практиці повністю про це забуваємо.
Господь прагне, щоби ми вчилися мислити категоріями віри, тому раніше чи пізніше може засвідчити сумнівність нашого відчуття безпеки і власної вартости, пов’язане з професійною працею і заробленими завдяки їй грошима.
Чи колись ми задумувалися, що всіма своїми успіхами завдячуємо Божому милосердю, що це Ісус Христос через свою безкорисну благодать є автором усіх наших звершень?

Марнуємо левову частину свого життя, шукаючи власної волі, і живемо так, мов це ми є богами і маємо бути вічними. Врешті настає такий момент, коли закінчуються дари, пов’язані зі здоров’ям і фізичною справністю. Аж тоді передсвідчуємося, скільки в нашому житті було нагод виконати волю Господа і співпрацювати щоденно з Його благодаттю…
Жодна людина не знайде спокою
До тих пір, доки Бога не пізнає
Ціле життя здаватиметься грою –
Пустою грою, де життя немає.
Куди б не завела тебе дорога
Завжди слід пам’ятати лиш одне –
Якщо ти серце не віддаш для Бога –
То щастя вічне мимо обійде.

(Пісня «Одинока чайка» - вик. Гурт «QUO VADIS»
Сл. Лілія Яремків; муз. о. Ярослав Лозовий)


Создан 07 апр 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
ААААААААА