Юліан Вороновський - Єпископ УГКЦ

 

Юліан Вороновський - Єпископ УГКЦ

Серія матеріалівЮліан Вороновський

Народився 5 травня 1936 р. у с. Гумниська Буського району Львівської області. Після закінчення середньої школи у 1956 р. вступив до Поліграфічного Інституту у Львові, який закінчив 1961 р. за спеціальністю інженер-технолог поліграфічного виробництва. Упродовж п'ятнадцяти років працював на різних посадах: від рядового інженера до начальника відділу Проектно-Конструкторського Інституту у Львові. У 1975 р. звільнений з роботи з огляду на релігійні переконання.

У 1958 р. вступив до монастиря Студійського Уставу. Працюючи на державній роботі, одночасно навчався у підпільній Духовній семінарії у Львові.

27 жовтня 1968 р. отримав єрейські свячення з рук єпископа Василія Величковського. Був ігуменом монастиря Студійського Уставу.

30 вересня 1986 року отримав єпископські свячення з рук Владики Володимира Стернюка. Призначений єпископом-помічником місцеблюстителя Львівської Архиєпархії. У 1991 р. призначений Архимандритом монастиря Студійського Уставу і ректором Львівської духовної семінарії Святого Духа.

У 1993 р. призначений адміністратором Самбірсько-Дрогобицької єпархїї, а з 1994 р. - Єпарх Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

За матеріалами www.openua.net


Обновлен 26 апр 2013. Создан 04 июн 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
ААААААААА