Олег Сусул

 

Олег Сусул

митець,керівник центру "Плеяда"Олег Сусул народився 19 січня 1970 року в селищі Красне. Виховуючись у родині українців-патріотів Володимира та Ольги Сусулів, з дитинства любив народну пісню, захоплювався українським мелосом.

   З 1976 по 1986 рр. навчався у Красненській СШ № 2, одночасно здобував освіту у Буській музичній школі по класу фортепіано (вчитель музики Тіщенко Т. Г.). У 1986 році поступив на музично-педагогічний факультет Дрогобицького педінституту ім. І. Франка. З липня 1988 року по вересень 1989 року проходив службу в рядах Радянської Армії. Після завершення навчання отримав фах вчителя музики і співів та методиста позакласної роботи. З вересня 1992 року розпочав свою педагогічну діяльність у Красненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

   Переступивши поріг цієї школи, кожен відчує ауру картин, намальованих цією непересічною людиною. Вони є при вході у школу, в актовому залі, в учительській, у географічному кабінеті. У цих картинах продовжується життя Олега, джерело якого – любов.

   Саме у Красненській школі № 1 почалися перші серйозні кроки Олега як творця-музиканта. Солісти Юлія Ярошевська, Ірина Уштан, Володимир Кучер стають переможцями і призерами Всеукраїнських конкурсів. Коло учнів Олега Сусула розширюється. До нього входять Ірина Ганич (Сторонибаби), Тетяна Кондратюк (Червоноград), Соломія Урбанович (Львів), Інна Корнелюк (Волинь) та багато інших.

   З 1996 року він поєднує роботу у Красненській № 1 і Сторонибабській школах. Цього ж року на базі місцевого спиртового заводу започатковує роботу мистецького центру „Плеяда”, метою якого був пошук обдарованих дітей у сільській місцевості. Вихованці О.Сусула беруть участь не лише у всеукраїнських, а й у міжнародних конкурсах, стають учасниками радіо- та телепередач, представляють нашу країну за кордоном (Польща, Данія).

   Одночасно Сусул організовує танцювальний колектив, керівником якого стає Олексій Нагорний, а пізніше – Іванка Мацко (Федів). Шоу-балет часто виступає на сценах Бузеччини. Він неодноразово здійснював творчі поїздки на масштабні мистецькі акції у міста Львів, Маріуполь, Ізмаїл та інші, співпрацює з вокальним тріо „Крайня хата”, має підтримку народних артистів України В. Зінкевича, О. Білозір.

   У студії „Плеяда” Олег Сусул створює музичні матеріали для фестивалю „Слов’янський базар”(м.Вітебськ), інформаційний комп’ютерний проект „Львівська область сьогодні. У цей період митець здійснює аранжування музичних творів для чоловічого квартету сучасної християнської пісні „Quo Vadis” , входить до його складу.

   6 листопада 2005 року у м. Буську стартувала Всеукраїнська акція „Оновлення душі – відродження України”, в основі якої – популяризація сучасної християнської пісні, пропагування здорового способу життя. До проведення цієї акції наш земляк доклав багато творчих зусиль. Розпочалася вона хвилиною мовчання, бо 21 жовтня 2005 року Олег Сусул трагічно загинув

 Создан 23 апр 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
ААААААААА